Mes 1976 – 2011

Kauno Palemono vidurinės mokyklos knygaTurbūt jau girdėjote apie praėjusį šeštadienį Palemono mokykloje vykusį 35-mečio minėjimo renginį. Šiai progai paminėti išleista ir knyga „Mes 1976 -2011“. Visi norintys įsigyti šį proginį leidinį kreipkitės į mokyklos direktorės pavaduotoją Ramunę Baniulienę elektroninio pašto adresu – ramuneringaudai@gmail.com

Leidinio kaina: 25 lt.

Rengėjai: R. Agurkienė, R. Baniulienė, J. Davainienė, D. Kulvietienė, E. Rutaitienė, R. Kivilienė.

Viršelyje panaudoto logotipo autorius – 10a klasės mokinys Artūras Gineika.

„Mieli mokytojai, mokiniai,

Sveikinu visus mokyklos 35-mečio proga ir džiaugiuosi, kad Kauno Palemono vidurinė mokykla vykdo savo veiklą jau daugiau nei tris dešimtmečius. Mokykla, į kurią Jūs kartais grįžtate mintimis, mokytojai, kurie perteikė Jums žinias, ir klasės draugai visada išlieka ypatingi, nepaisant to, kiek laiko prabėgo ir kiek nutolome nuo nepakartojamų moksleiviškų metų. Klasės draugai, mokytojai visada išlieka artimi. Deja, gyvenime taip atsitinka, kad mes išsiblaškome po visą pasaulį ir su jais susitinkame tik po daugelio metų.

Mokyklos šventės – tai visų susibūrimas į vieną vietą, pasidžiaugimas buvusių auklėtinių pasiekimais, susitikimas su dirbusiais ir dirbančiais mokytojais. Mūsų mokyklos bendruomenė yra tarsi darnus mechanizmas, kuriame visi sraigteliai puikiai atlieka savo funkcijas. Kolektyve dirba darbštūs ir pareigingi žmonės, iš kurių 13 yra buvę šios mokyklos auklėtiniai. Mokytojų ir mokinių bendravimas ir bendradarbiavimas įkvepia dideliems darbams.

Tikiu, kad sutelkę mokyklos auklėtinių ir pedagogų jėgas galime nuveikti ir nuveiksime dar daugiau. Viskas priklauso tik nuo mūsų. Būkime su savo mokykla.

Direktorė Ona Dičkienė“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *