Viršelis

Mieli Palemoniečiai,

Šviesioji šventine ugnele, apšviesk mūsų vaikams vaikystės kelią, apšviesk mažylių žaidimus, apšviesk mūsų ir mūs tėvų namus.

Skaisčia Kalėdų ugnele apšviesk visus, kurie šalia. Kalėdų žvakės spindesy, apšviesk visus, ir tuos, kurie išvykę nuo namų toli. Apšviesk visus, kurie kely, tik tu sušildyt mus gali…

Tad gražių ir jaukių Jums šv. Kalėdų. Tegul šventinė nuotaika, pripildžiusi širdis šviesos, džiaugsmo ir viltingo laukimo, neapleidžia Jūsų visus metus. Lai ateinančiais metais Jus lydi puikios idėjos, energija ir gerovė. Tebus tai naujų galimybių ir sėkmingo bendradarbiavimo metai. Laimingų ir dosnių Naujųjų metų.

Palemono bendruomenės centro taryba

Dėkojame, kad esate su mumis

Gerumas – tai viena brangiausių mūsų vertybių, gimstanti mūsų
širdyse. Gėris sklinda, kai jis dalinamas ne tik gražiais žodžiais,
bet ir prasmingais darbais.

Mielieji mūsų rėmėjai, Jūsų parodytas dėmesys ir suteikta parama pradžiugino ir sušildė ne vieną Palemono gyventoją. Jūsų gera valia leido igyvendinti mūsų svajones, įvykdyti užsibrėžtus bendruomenės centro tikslus. Už tai esame dėkingi „Palemono keramikos“ direktoriui Povilui Drūlei, Petrašiūnų policijos nuovados viršininkui Gintautui Kvietkauskui, Palemono mokyklos direktorei Onai Dičkienei, buvusiam Panemunės policijos komisariato viršininkui Egidijui Kuckailiui, „Melvos“ direktoriui Algirdui Kuzmickui, Petrašiūnų seniūnui Algimantui Vilkevičiui, Kauno miesto savivaldybės tarybos sekretoriato vyr. specialistei Danutei Marcinkevičienei, Lietuvos metodistų tarybos pirmininkui Jonui Baltrušaičiui, radijo stoties „Kelyje“ direktoriui Arvydui Grybauskui, profesorei Žanetai Simonavičienei, UAB „Paletti“ atstovams, Antrinių žaliavų surinkimo ir perdirbimo asociacijos viceprezidentui Žilvinui Žukauskui, „Gatvių apšvietimo“ direktoriui V.Venslovui, Lietuvos netradicinių automobilių klubo „Autoeros“ prezidentui A. Tatarūnui, Amalių bendruomenės centro pirmininkui V.Pociui, Lietuvos jungtinės metodistų bažnyčiai bei „Geros valios srauto“ organizacijoms. Nuoširdžiai dėkoju už savanorystę Palemono bendruomenės centro tarybos nariams ir visiems, prisidedantiems prie šio centro veiklos. Taip pat tiems, kurie 2% skyrė mūsų bendruomenei. Tad dėkojame, Mielieji, visiems Jums už gerumą, už paramą, už geranorišką ir nuoširdų bendravimą ir norime palinkėti, kad lai naujametinių žvakučių liepsnoje sutirpsta visos senųjų metų bėdos, o išaušęs Šv. Kalėdų rytas teatneša sėkmę, stiprybę ir viltį. Lai 2012-aisiais išsipildo visos šviesios viltys, tegul būna pilni Jūsų namai skalsos ir santarvės, laimės ir pakantumo, o Jūsų širdys — meilės, džiaugsmo ir vilties. Telydi vien tik geras žodis, tedžiugina kiekvienas darbas, tegul prasmingos būna dienos, o laimė – dažnas Jūsų svečias.

Pagarbiai,

Palemono bendruomenės centro tarybos pirmininkė J.Kulevienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *