Informacija

Vasara, dar pabūk su mumis

InformacijaKasmet, rugpjūčio pabaigoje, Palemono bendruomenės centro nariai organizuoja Kauno Palemono bendruomenės šventę ,,Vasara, dar pabūk su mumis‘‘, kuri vyksta Palemono gimnazijos stadione.

Susirenkame pabendrauti, smagiai praleisti laiką, susitikti kaimyną, pasidžiaugti laimėjimais, paklausyti gražių dainų. Dėkoju už bendruomeniškumą, nuoširdžius darbus bendruomenės labui. Kviečiu kurti tradicijas, dalintis idėjomis.

Nors dar vasara ir daug atostogaujančių, tačiau šventę papuošė atvykę garbūs svečiai: O. Balžakienė – Kauno savivaldybės tarybos narė, E. Gudišauskienė – Kauno savivaldybės tarybos narė, E. Dalinkevičienė – seimo nario K. Starkevičiaus padėjėja, R. Zinkevičienė – Kauno apskrities VPK bendruomenių pareigūnė ir E. Navickas laikinai einantis Petrašiūnų nuovados viršininko pareigas, N. Šeštokienė – Aleksoto seniūnijos Naugardiškių BC pirmininkė, I. Leliūgienė – Mykolo Romerio profesorė, M. Bindokaitė Kauno bendruomenių centrų administratorė, R. Baniulienė – Palemono gimnazijos direktorė, klebonas D. Vasiliauskas, palemoniečiai ekonomikos mokslų daktarai – ambasadorius R. Visokavičius su žmona Vilniaus Universiteto profesore B. Visokavičiene, P. Drūlia – Palemono keramikos direktorius, G. Žukauskas D&SANA vadovas ir kiti.

Palemoniečiai ir jų svečiai galėjo dalyvauti kūrybinėse dirbtuvėse: trispalvių tautinių juostelių pynime, piešti ,,Aš myliu Lietuvą‘‘ ant 30 metrų ilgio popieriaus lapo, dėlioti trispalvę vėliavą iš gėlių, kuri vėliau išradingų kūrėjų buvo pakelta aukštyn.

Siūloma ir sportinė veikla: daugiausiai dalyvių sulaukė rankos lenkimo varžybos, blic šachmatų turnyras, baudų metimai į krepšį. Nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti medaliais ir prizais.

Buvo apdovanoti konkurso ,,Gražiausia sodyba‘‘ šeimininkai. Jais tapo Tautvydas ir Eglė Gurskai, Edmundas ir Valė Petkevičiai, Antanas ir Virginija Danieliai, Žilvinas Katkauskas, Algis ir Rita Baldauskai, Renata Alionytė – Povilaitienė, Anelė Gužienė, Rimas Stančikas. Jie apdovanoti rėmėjų ,,Kauno tiltai‘‘ ir ,,Juodasis Alksnis‘‘ prizais.

Visą dieną nuo 13.00 iki 20.00 val. bendruomenės šventėje ,,Vasara, dar pabūk su mumis‘‘ koncertavo moterų ansamblis ,,Marių banga‘‘, Arvydas Vilčinskas – su geriausiomis dainomis, Paulius Stalionis – pop muzikos kūrėjas, poetas, dainų atlikėjas, palemonietė Ieva Zasimauskaitė – Lietuvos balso, Eurovizijos konkurso dalyvė, šampaninio choro nugalėtoja ir Pikaso – jaunimo numylėtiniai…

Ačiū visiems rėmėjams. Tik jūsų geranoriškumo ir pastangų dėka galėjome pakviesti dainininkus: A. Vilčinską, P. Stalionį, I. Zasimauskaitę, ,,Pikaso‘‘. Šventė ,,Vasara, dar pabūk su mumis buvo puiki. Ačiū, kad esate su mumis.

Taigi visų, šventėje dalyvavusių žmonių, muzikiniai skoniai buvo patenkinti.

Pagarbiai, Palemono BC pirmininkė Rita Agurkienė

,,Palemonietis‘‘ Nr.11Bendruomenės šventėje dalyvavo ir Pievų Smilga (Teresėlė Varnagirienė), kuri išleido šešis eilėraščių ir dainų rinkinius apie Tėvynę ir gimtinę, jos gamtos grožį, meilę. Ji sukūrė ir ,,Dainą Palemonui‘‘, kurią dainuoja Palemono moterų ansamblis ,,Marių banga‘‘, ,,Po lakštingalos aura‘‘, apie S. Nėrį. Knygoje ,,Mano dienos, dar žydėkit!‘‘ autorė rašo eilėraštį ir ,,Palemono šventėje‘‘.

Pievų Smilga

Palemono šventėje
Mes pavargstam kasdienybėje gyventi
Vien tik rūpesčiais, darbais, šeima, vaikais,
Todėl gera pasibūti mūsų šventėj,
Pabendrauti su kaimynais ar draugais.

Gera paklausyt gražių koncertų
Ir skambių dainų ritme pašokt.
Pasilinksmint, pasidžiaugt dar kartą,
Nuotaikingai laiką čia praleist.

Nieks nežinom, kiek likimo lemta
Vaikščiot šio gyvenimo takais…
Todėl linksminkimės šiandien
Gražioj Palemono šventėj
Su mielais bičiuliais ir draugais

PBC informaciniame leidinyje ,,Palemonietis‘‘ Nr.11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *