Trumpai

Kasmet Palemono vidurinės mokyklos moksleiviai dalyvauja prevenciniuose krepšinio ir kvadrato turnyruose, kuriuos kartu su mokykla organizuoja VPK Kauno miesto Panemunės policijos komisariato Petrašiūnų policijos nuovada. Nuotraukoje jaunieji krepšininkai po apdovanojimo. Nugalėjo palemoniečiai.

Jaunieji krepšininkai po apdovanojimo. Nugalėjo palemoniečiai.

Apie namą Pašto-2 gatvėje 2010 metų birželio 7 dieną rašė ,,Kauno diena‘‘ straipsnyje ,,Apgadintą turtą išparduos‘‘. Norėtume tikėti, kad savivaldybei priklausantis namas, tapęs vaiduokliu, artimiausiu metu bus parduotas iš varžytinių.

Apleistas pastatas Palemone, Pašto g. 2

Karaliaus Mindaugo dieną Palemono aktyvas šventė Kauno marių platybėse. Čia buvo giedamas Lietuvos valstybinis himnas.

Karaliaus Mindaugo dienos šventė

Laivės kelias-tai skulptūra, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo dvidešimtmečiui ir kviečianti visus gyventojus tęsti Lietuvos vienybės kelią. Skulptūra simbolizuoja gyvą žmonių grandinę, daugiau kaip prieš 20 metų sujungusią 3 nepriklausomybės siekusias Baltijos Valstybes, nusidriekusias 600 kilometrų, tai skulptoriaus Tado Gutausko Vienybės simbolis ateities kartoms.

Taip pat moksleiviai dalyvavo edukacinėse programose A.Puškino muziejuje, Gedimino pilies bokšte, Genocido aukų muziejuje.

Palemono vidurinės mokyklos moksleiviai Vilniuje prie skulptūros ,,Laisvės kelias’’

Gruodžio 18 dieną S.Nėries memorialiniame muziejuje įvyko Aldonos Ruseckaitės knygos ,,Marios vandens‘‘ pristatymas – susitikimas prie Marių vandens. Renginyje dalyvavo ne tik rašytoja Aldona Ruseckaitė, bet ir aktorė Vilija Grigaitytė, ir smuikininkė Kristina Katavičiūtė. Renginyje palemoniečiai ir svečiai susipažino su rašytoja ir jos kūryba, išklausė aktorės skaitomų ištraukų, paklausė smuiko muzikos.

Knygos 'Marios vandens' pristatymas

Parengė Rita Agurkienė
PBC informaciniame leidinyje ‘Palemonietis’ Nr.7 2010 gruodis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *