Senjorų šventė

Jau antrus metus, kai rengiame pagyvenusių žmonių susitikimus. Ir šiemet spalio 21 dieną surengėme Senjorų sventę, kurioje dalyvavo Petrašiūnų, Amalių ir Palemono senjorai. Šventėme kaip trys seserys. Buvo svečių – P.Kazimieras Starkevičius, žemės ūkio ministras. Petrašiūnų seniūnas P.Algimantas Vilkevičius, Amalių bendruomenės pirmininkas P.Valdas Pocius, Petrašiūnų senjorų pirmininkė P.Laimutė Kazlauskienė. Po ministro P.K Starkevičiaus pasveikinimų prasidejo pasirodymai. Pasirodė Palemono mokyklos vaikų kolektyvas vadovaujamas mokytojos R.Baniulienės „Bitula“, ansamblis iš elektrėnų „Kibirkštėlė“, taip pat Palemono bendruomenės ansamblis „Marių banga“. Po pasirodymo buvo vaišinama saldainiais, sausainiais, kava, arbata. Dalį šių vaišių mums padovanojo ,,maisto bankas“ ir socialinis rūpybos skyrius, taip pat patys šiek tiek atsinešėme. Po vaišių šokome, dalinomės įspūdžiais su susirinkusiais svečiais. Svečiai buvo kupini įspūdžių, liko labai patenkinti šiuo renginiu, kadangi tokių renginių būna labai mažai. Ir noretųsi, kad būtų kuo daugiau tokių renginių ateityje.

Senjorų šventėje

Gimtinės šalis

Kaipgi nemylėti man kampelio šito,
Kad jis man mielesnis už kiekvieną kitą.
Čia esu aš gimęs, kūdikėliu žaidęs.
Čia dienas jaunystės aš esu praleidęs.

Skyrė ta kampelį Dievas man geriausias.
Jis už tai ir bus man už viską brangiausias.
Tegu sviete rasis žemė nors auksinė ,
Bet ši man mielesnė, nes yra gimtinė.

Natalija Vilkauskienė
Palemono senjorų pirmininkė

Su džiaugsmu šiandien žiūrime į tik ką išlygintą žemę ir širdyje Viešpačiui kyla dėkingumo malda už žmones, kurie savo gerumą parodė konkrečiais darbais, už rūpestį, kad vienuolyno aplinka būtų tvarkinga ir graži. Vienos to nepajėgtume padaryti. Teritorija pilna brūzgynų ir pilnų vandens griovių. Po vasarą praūžiusios audros dar riogso nulaužtų medžių kelmai.

Mūsų, seserų saleziečių, čia gyvenančiai negausiai bendruomenei šie darbai be stiprios Palemono bendruomenės pagalbos būtų neįveikiami. Grioviai su vandeniu ne kartą mums, seserims, kėlė rūpesčių. Mat mūsų dienos centro auklėtiniai, kaip ir visi smalsūs vaikai, kartais pabando išmėginti jų gylį, arba vos pasidengus plonam ledukui, skuba pačiuožinėti… ir sušlampa kojas. Dabar galime ramiau atsidusti, arčiausiai keliuko buvęs griovys dingo – jis užpiltas žemėmis ir išlygintas.

Esame labai dėkingos už pagalbą, darbų organizavimą ir nuoširdų bendradarbiavimą Palemono bendruomenei, ypač darbščiai pirmininkei Jūratei Kulevienei, Palemono keramikos gamyklos direktoriui Povilui Drūliai, Petrašiūnų seniūnui Algimantui Vilkevičiui ir visiems, prisidėjusiems prie šių darbų.

Jūsų konkretūs darbai papuošė dar vieną žemės lopinėlį, jūsų rūpestis palengvino mūsų ugdomąjį darbą, o jūsų gerumo įnašas minimas su dėkingumu ir pasigėrėjimu. Ačiū!

Seserų saleziečių vardu bendruomenės direktorė s.
Lina Minelgaitė
PBC informaciniame leidinyje ‘Palemonietis’ Nr.7 2010 gruodis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *