Senjorų diena Palemone

Spalio mėnuo – puikus simbolinis metų laikas švęsti ir atkreipti dėmesį į vyresnius žmones. Renginį, skirtą senjorams, mokyklos aktų salėje pradėjo p.Arvydas daina „Vėl ruduo..“. Bliuzą fortepijonui ir klarnetui skyrė Kasparas ir Jonas Morkūnai, o eilėraštį deklamavo mažoji Greta.

Aktyviems senjorams buvo įteiktos Kauno miesto savivaldybės Petrašiūnų seniūnijos seniūno A.Vilkevičiaus padėkos. E.Moliejienė, D.Beliutienė, G.Virganavičienė, G.Puodžiukaitis apdovanoti ,,Už bendruomeniškumo dvasios skleidimą, atsidavimą žmonėms ir nuoširdžius darbus bendruomenės labui‘‘.

Ypatingas dėmesys buvo skirtas 90-ojo jubiliejinio gimtadienio proga tremtinei, anksti tapusiai našle Aldonai Navickienei, dabar besidžiaugiančiai jau penkiais šauniais anūkais. p.Arvydas jubiliatei skyrė dainą „Švelnumas“.

Bendruomenės centro padėkos buvo įteiktos ir V.Motiejūnui, N.Vilkauskienei, B.Rapalytei.

Nepamiršti buvo ir senjorai, turintys jau virš 90 metų, – tai V.Prakupimienė, A.Gudinavičienė, M.Vasiliauskienė. Kunigas Stanislovas, kuriam 94-eri metai, nuoširdžiai visus linksmino grodamas lūpine armonikėle, o melodiją „Kampeli, širdžiai brangus…“ dainavo visa salė. Ateityje dar pasveikinsime senjorų senjoras O.Degutienę, J.Genienę, A.Urbonavičienę, A.Stankevičienę, p.Visokavičienę ir p.Garbaliauskienę.

Kaip visada jaunatviškai nusiteikęs ansamblis „Marių banga“ džiugino susirinkusius melodingomis dainomis.

Pasveikinti senjorų atvyko ir Seimo nariai – Žemės ūkio ministras Kazimieras Starkevičius ir Vida Čigriejienė. Šiems svečiams visada dėkojame už paramą ir bendradarbiavimą.

Taip pat dalyvavo ir du kandidatai į Seimo narius – tai V.Venckienė, J.Varkala, tremtinių skyriaus vadovė V.Maleckienė.

Džiaugiamės, kad renginyje dalyvavo labai daug senjorų. Šventę vesti padėjo Palemono vidurinės mokyklos mokinių seimo aktyvas, filmavo „Pūko“ televizija.

Dėkojame rėmėjams: Petrašiūnų seniūnijos seniūnui A.Vilkevičiui ir p.A.Stasiūnaitei už gėles senjorams, sveikinimus ir saldžias vaišes… Visi susirinkusieji linksmai bendravome ir dainavome prie gausaus vaišių stalo.

Pabaigai p.A.Mitrulevičienės žodžiais:

Nubrido metai laiko brydę,
Pabarstė šerkšną ant plaukų,
Jau nemažai dienų prabėgo
Su laime, liūdesiu, džiaugsmu…
Iki kitų mielų susitikimų.

Renginio organizatorė Rita Agurkienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *