Vyr. redaktorė Rita Šlinkšytė - Agurkienė

Redaktorės žodis

Vyr. redaktorė Rita Šlinkšytė - AgurkienėJus aplanko 11-asis Palemono bendruomenės centro laikraštis.

Linkiu ramios kasdienybės, pripildytos artimųjų meilės ir rūpesčio. Gražių švenčių ir laimingų Naujųjų 2016-ųjų metų!

Gyvenimas – tai viena ilga pamoka, susidedanti iš daugybės patyrimų, kuriuos mums sukuria santykiai su kitais žmonėmis. Bet kokių grupių, bendruomenių nesutarimai ir laimėjimai yra puikūs gyvenimo pamokos pavyzdžiai. Tada tenka sau atsakyti į klausimą: koks mano gyvenimo tikslas, kokį vaidmenį vaidinu aš, šio pasaulio gyventojas? Reikia
žinoti, kad esame vieni kitiems svarbūs ir reikalingi.

Už neatlygintinus darbus Palemonui, dėkoju bendruomenės centro tarybos nariams – Inai Norvaišaitei, Onutei Staugienei, Danutei Laurenčikienei, Vitui Motiejūnui, Romai Vinckevičienei, Romui Čepkauskui, Natalijai Vilkauskienei, Birutei Alionienei.

Už nuoširdų bendradarbiavimą ir savanorystę dėkoju seniūnaičiui Valdimarui Moliejui, Danutei Baltaitienei, Ovidijui Mačiuliui, Dariui Zasimauskui, Gintui Ligeikai, Lolitai Rimkutei, Birutei Jančiauskienei, Janinai Aukštakalnienei, Elenai Kontrimienei ir visam dainuojančios ,,Marių bangos‘‘ kolektyvui.

AČIŪ ir visiems, kurių nepaminėjau.

2015-ieji metai buvo turtingi atliktais darbais. Visi dideli darbai prasideda nuo mažų… Vykstantys renginiai skelbiami naujose lentose, pagrindinė ir didžioji prie bažnyčios, ir trys naujos mažosios skirtingose gatvėse. Už skelbimų lentų pagaminimą dėkoju Romui Čepkauskui, už įtvirtinimą, pastatymą seniūnaičiui Valdimarui Moliejui.

Džiugu, kad vaikštinėjant su šunimis yra dėžės ekskrementams surinkti. Tačiau ar visi surenka?..

Darbingai ir organizuotai balandžio talkoje dalyvavo jaunimas, suburtas Pauliaus Tamošiūno.

Roma Vinckevičienė, iškarpytomis snaigėmis, papuošė onkologinėmis ligomis sergančių vaikų ligoninę.

Džiaugėmės Kauno miesto savivaldybės sprendimu, tvarkant Palemono kelius ir įvažas.

Bendruomenės nariai stengiasi būti ir džiaugsme, ir liūdesio akimirką…

Smagu būtų dalyvauti ir kasmetinėse Kauno miesto seniūnijų sporto žaidynėse, kurios vyksta birželio mėnesį. Kai kurių sporto šakų atstovus turime.

Su rūpesčiu ir lūkesčiu žiūrime į Pašto g. 2 namą, kuris vis griūva…

Palemono bibliotekai, persikėlus į gimnazijos patalpas, tikėtina bus sutvarkyta ir šios teritorija.

Gyvename Kauno marių regioniniame parke, tačiau nematėme nei girininko, nei atliekamų menkaverčių krūmų valymo darbų, tik griūva medžiai nuo audrų ir nuo žmogaus rankos…

Savo iniciatyvas perduokite bendruomenės centro pirmininkei, BC nariams, seniūnaičiui.

Susirinkimai vyksta ketvirtadieniais 18 val. Pamario g. 1, Keramikos gamyklos pastate.


,,Nebūtina daryti žygdarbių, visai pakanka mažų darbų, atliktų su didele meile‘‘
Motina Teresė

Dėkojame rėmėjams. Jūsų gera valia leido įgyvendinti mūsų svajones. Už tai esame dėkingi įstaigų vadovams ir geriems žmonėms: ,,DAISTATUS‘‘, ,,Kauno tiltai‘‘, ,,Baltijos brasta‘‘, ,,Palemono keramika‘‘,,,Juodasis alksnis‘‘, ,,Plastic formo‘‘, ,,Mimeta‘‘, Eko 2 šiluma‘‘, Palemono gimnazija, Kauno miesto savivaldybė, Kauno apskrities VPK bendruomenių pareigūnams, ,,Kauno diena‘‘, LR Seimo nariui K. Starkevičiui, Parapijos klebonui, seniūnaičiui V. Moliejui, Palemono bendruomenės centro tarybai, S. Nėries muziejui, vaikų lopšeliui darželiui ,,Lakštutė‘‘, ,,Marių bangos‘‘ ansambliui, Palemono bibliotekai, ekspress market, picerijai ,,Čilas‘‘, R. Senkienės įmonei, internetiniam tinklapiui palemonas.info , visiems savanoriams, visiems geros valios žmonėms. Dėkojame, kad esate kartu.

Palemono bendruomenės centro pirmininkė Rita Agurkienė

PBC informaciniame leidinyje ,,Palemonietis‘‘ Nr.11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *