Vaikų knygos šventės atgarsiai

Vaikų knygos šventės atgarsiai

Vaikų knygos šventės atgarsiai2014 metais Palemono biblioteka, kartu su Palemono vidurinės mokyklos 2B ir 5A klasių mokiniais, dalyvavo 19–oje Vaikų knygos šventėje „Mano skaitanti šeima“, kurią kasmet organizuoja Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka.

Moksleiviai, persirengę savo mėgstamais knygų herojais, lydimi Kauno pučiamųjų instrumentų orkestro „Ąžuolynas“, dalyvavo teatralizuotam knygų parade iki Knygų miestelio, kuris buvo įsikūręs Kauno vaikų ir moksleivių rūmų prieigose. Knygų miestelyje veikė „Bibliotekos kitaip“, „Pasakų“, „Kūrybinių dirbtuvėlių“ ir „Sveikatos“ nameliai, kuriuose buvo siūloma įvairių veiklų. Knygų miestelyje moksleivius pasitiko renginio vedėjas Tomas Erbrėderis, kuris vaikų klausinėjo apie jų mėgstamas knygas ir jų herojus. Dalyvaudami aktoriaus pasiūlytose veiklose, moksleiviai galėjo laimėti įvairių prizų. Palemono vidurinės mokyklos mokiniai dalyvavo Metų laikų piešime ir laimėjo apsilankymą Vytauto parke veikiančiose karuselėse, taip pat kiekviena klasė gavo dovanų po knygą.

Ši šventė yra puiki vaikų skaitymo įgūdžių skatinimo priemonė, todėl Palemono biblioteka sieks, kad mažųjų palemoniečių dalyvavimas Vaikų knygos šventėje taptų tradicija.

Vyresnioji bibliotekininkė Jolita Bočytė

PBC informaciniame leidinyje „Palemonietis“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *