Senjorų šventė

Senjorų šventė

Senjorų šventėJau kelis metus iš eilės rengiame Senjorų vakaronę. Tad ir šiais metais spalio 25d. surengėme pagyvenusių žmonių šventę. Už šią galimybę nuoširdžiai dėkojame Kauno Palemono gimnazijos direktorei Onai Dičkienei, pavaduotojai Ramunei Baniulienei bei mūsų bendruomenės pirmininkei Ritai Agurkienei.

Renginyje dalyvavo keturi ansambliai: „Marių banga“ iš Palemono, Rumšiškių ansamblis „Žygla“, Domeikavos kapela „Jovaras“ ir Karmėlavos ansamblis „Prie židinio“. Visiems kolektyvams bendruomenės centro pirmininkė įteikė padėkos raštus su žodžiais: ,,Muzika-tai dievo pasiuntinys, atsiųstas judinti švelniausias ir geriausias mūsų sielos stygas, raminti širdis, suvargusias gyvenimo rūpesčiuose, guiti iš jų melus, nedorybes, pavydus, neapykantas‘‘ (Mikalojus Konstantinas Čiurlionis). Kolektyvų vadovams įteikti ir prisiminimo medaliai, o ilgametei ,,Marių bangos‘‘ vadovei Laimutei Jankauskienei ir Petrašiūnų seniūno padėka. Grojo Palemono muzikantai Vytas Bagdžius ir Petras. Vakaronė buvo labai smagi ir graži. Dalyvių buvo tikrai daug, atvyko gerbiamas kunigas Petras Dumbliauskas. Kunigas pasakė daug nuostabių žodžių ir eilių senjorams. Vakaronė nepraėjo ir be sveikinimų. Kasmet sveikiname auksinių vestuvių sulaukusius jaunavedžius. Šiemet sveikinome Danutę ir Kostą Galijotus bei Verutę ir Juozą Andriuščenkus, linkėjome ilgiausių metų ir dar daug metų būti kartu.

Senjorų šventėPalinkėjom gražių metų, stiprybės ir Dievo palaimos Inai Norvaišaitei, Janinai Tarasevičienei ir Vitui Motiejūnui, kurie šventė savo 70-tąjį gimtadienį.

Apie Marių regioninį parką, jo lankymo galimybes kalbėjo regioninio parko direktorė Nijolė Eidukaitienė. Visi kartu peržiūrėjome filmą ,,Marios seka pasaką‘‘ ir foto parodą ,,Senasis Nemunas jauno akimis‘‘. Apie knygą ,,Nuskendusio slėnio istorija‘‘ pasakojo knygos autorius S. Abromavičius.

Vėliau prasidėjo tikros linksmybės… Šokom, dainavom, vaišinomės, dalinomės gyvenimo įspūdžiais ir gražiomis akimirkomis. Šventės metu visi buvo laimingi ir geros nuotaikos. Tikimės, kad kitais metais turėsime progą surengti ir pakartoti šią vakaronę. Bet, kaip senjorai sako: „Kiti metai, tai ir kiti lapai“…

Natalija Vilkauskienė, Palemono BC tarybos narė

PBC informaciniame leidinyje „Palemonietis“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *