Seniūnaičio institucija

Seniūnaičio institucija dar visai nauja. Šiais metais įvykę rinkimai yra antri. Pirmoji seniūnaičio kadencija buvo du metai, o ši pratęsta iki trejų metų.

Kauno mieste yra vienuolika seniūnijų, kurioms atstovauja šešiasdešimt seniūnaičių, dirbančių visuomeniniais pagrindais. Palemonas priklauso Petrašiūnų seniūnijai, kurioje yra keturios seniūnaitijos: Petrašiūnų, Amalių, Palemono ir Naujasodžio.

Seniūnaičio pareigos yra atstovauti seniūnaitijos gyventojus seniūnaitijoje ir savivaldybėje, taip pat turi teisę dalyvauti savivaldybės tarybos posėdžiuose, kai svarstomi klausimai, susiję su seniūnaitijos gyventojų problemomis. Kadencijos pabaigoje seniūnaitis privalo gyventojus informuoti apie nuveiktus darbus.

Seniūnaičio pareigas pradėjau eiti nuo šių metų kovo 15 dienos. Palemone gyvenu nuo pat gimimo, čia baigiau mokyklą, todėl Palemono gyvenimas yra gerai žinomas. Kadangi pagal išsilavinimą esu inžinierius, todėl ir darbus daugiau stengsiuos dirbti techniškus ir ūkiškus. Palemono seniūnaitija yra didelė, problemų turi daug ir rimtų. Laikausi demokratiškų valdymo principų ,todėl sprendimus priiminėsiu tik pasitaręs su vietos gyventojais. Labai malonu bendrauti su Upytės gatvės gyventojais, kurie yra susitelkę, vieningi, kartu sprendžia iškilusius klausimus. Norėtųsi įgyvendinti “Saugios kaimynystės” idėją, kad kiekvienas kaimynas padėtų vienas kitam, nebūtų pykčio ir pavydo. Norėčiau pakviesti Palemono gyventojus aktyviau įsilieti į bendruomenės veiklą, pateikti pasiūlymų, idėjų, kaip palengvinti ir pagražinti gyvenimą Palemone.

Seniūnaitis Valdimaras Moliejus

PBC informaciniame leidinyje „Palemonietis“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *