Kita informacija

Palemoniečiai ir mūsų svečiai,

Saugokime ir puoselėkime savo kraštą, savo mielą kampelį, kur gyvename ir svečiuojamės.

Nejaugi taip sunku pasilenkti ir paimti numestą šiukšlę ar sudrausminti neteisingai besielgiančius mūsų kaimynus, galbūt neleidžia išdidumas ar užsimerkiama ir tiesiog nematoma. Labai patogu, kai tai atlieka už mus kitas žmogus. Ypatingai daug jaunų ir pagyvenusių žmonių gyvena daugiabučiuose. Rengiamos pavasarį talkos, kviečiami gyventojai prisidėti prie namo aplinkos gražinimo! Deja, pasirodo mažuma.

Ar jie ne Palemono gyventojai, ar atskiras rajonas su savomis taisyklėmis? Žinoma, kad ne. Jūs esate labai laukiami ir darbingai nusiteikę. Prašome netingėti, pajudėti ir neaimanuoti, kaip blogai Palemone gyventi. Todėl kiekvienas savęs paklauskite, ką gero esu padaręs, kad būtų smagiau ir gražiau gyventi mūsų gražiame ir saulėtame Palemone.

Danutė Laurenčikienė, Palemono bendruomenės centro tarybos narė


 

Kviečiame šokti!

Visus visus suaugusius ir dar mažus priimame mokytis šokio pagrindų ar net siekti sportinių aukštumų sportinių šokių klube „Svaja“. Užsiėmimai solo ir poromis vyksta Palemono vidurinėje mokykloje. Suaugusiems (šokių kursai) trečiadieniais 20.00 val. Vaikų pradedantiesiems (4-8m.) antradienį, ketvirtadienį 18.00 val. Taip pat yra ir sportininkų-profesionalų grupės , tiems kurie dalyvauja varžybose. Dėl tikslesnės informacijos kreiptis tel. 860581874 – Jurgita (sportininkams); 862089668 – Audrius (pradedantieji vaikai, šokių kursai suaugusiems).

Iki susitikimo šokių salėje!


 

KVIETIMAS

Palemone yra susibūręs neabejingas muzikai ir dainai moterų ansamblis ,,Marių banga‘‘. Kas mėgstate dainuoti, turite muzikos instrumentų ir mokate jais groti, mielai prašome atvykti ir papildyti mūsų kolektyvo gretas. Jūs visuomet būsite laukiami.

Ansamblietė Danutė Laurenčikienė


 

Pagal kinų kalendorių nuo 2015 metų, vasario 19 d. prasideda medinės Ožkos metai, o pagal japonų Avies. Kadangi medis susijęs su žalia spalva, tai 2015 metai vadinami žaliosios medinės Ožkos metais.

PBC informaciniame leidinyje „Palemonietis“ Nr.10

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *