Faktai pagal Donelaičio „Metus“

Šie metai skirti Kristijono Donelaičio 300 metų jubiliejui.

*PAVASARIO LINKSMYBĖS

Palemono būrai rinko seniūnaitį iš save pateikusių trijų kandidatų: Jūratės Kulevienės, Arvydo Paužos ir Valdimaro Moliejaus. Ar trūko rinkimų reklamos, ar apsunkino kelionę nestojantis 39-tojo maršruto autobusas prie Petrašiūnų seniūnijos, bet kas buvo aktyvūs išrinko seniūnaičiu Valdimarą Moliejų. Kontaktai: tel. 8 646 48567

*VASAROS DARBAI

Pagal bendruomenės centro įstatus perrinkta Palemono bendruomenės pirmininkė Rita Agurkienė. Kontaktai: tel. 8 618 56180

Netektis ir pokyčiai mūsų parapijos Švč. Mergelės Marijos Rožančiaus karalienės bažnyčioje. Netekome 95 – erių metų altaristo kun. Stasio Šileikos, kuris palaidotas Neveronių kapinėse. Kunigas Jacek Paszenda išsikėlė, o į jo vietą paskirtas klebonas kun. Darius Vasiliauskas.

Ačiū parapijiečiams, kurie paaukojo nelaimėlei pinigėlius buto lango keitimui. (Langas jau pakeistas).

Kontaktai: klebonijos tel. (8 37) 373602

Kunigas Petras Dumbliauskas buvo pagerbtas senjorų vakaronėje, bažnyčios bendruomenėje ir perkeltas kunigauti į kitą parapiją.

*RUDENS GĖRYBĖS

Pratęsta keliomis stotelėmis 17-tojo autobuso maršrutas, o kai kurie 15-tojo maršruto autobusai sujungė Palemono ir Marių gatves iki keramikos gamyklos, sveikatos centro.

Marių ir Palemono gatvėse buvo sutvarkyti įdubę kanalizacijos šuliniai, išlyginta gatvių atkarpų danga, naujai išasfaltuota, taip pat Palemono gatvėje suremontuoti lietaus nuotekų šuliniai.

Autobusų stotelėse buvo sumontuoti du nauji suoliukai, o prie bažnyčios skelbimų lenta. Vyko reidai, susitikimai su policijos pareigūnais. Aiškintasi dėl mašinų statymo Marių gatvėje, ties namu nr. 16. Čia sunku prasilenkti transportui, negaspadoriškai laikomos mašinos, gadinami kelio ženklai, atitvaras, saugantis ąžuolus nuo mechaninio sužalojimo, pamirštant jų šaknų vainiką. Slėnyje, prie muziejaus, daugėja išlaužytų tribūnų sėdynių. Kur sodinsim atvykusius į muziejų ir atėjusius pasigrožėti mariomis svečius, jaunikaičių mamas?

Palemono skelbimų lentose rasite smulkesnės informacijos apie Petrašiūnų policijos nuovadą (adresas: Kalantos g. 42, Kaunas). Čia keli Petrašiūnų policijos nuovados Kontaktai:

  • Viršininkas Gintautas Kvietkauskas, tel. (8 37) 370592
  • Viršininko pavaduotojas Darius Brazinskas, tel. (8 37) 303722 Palemono apylinkės inspektoriai:
  • Arnas Pacevičius, tel. (8 37) 303748 • Žydrūnas Ramonas, tel. (8 37) 303741 Nepilnamečių reikalų specialistė:
  • Ligita Krikštaponytė, tel. (8 37) 303719 Bendruomenių policijos pareigūnė:
  • Rasa Zinkevičienė, tel 8 666 72883

*ŽIEMOS RŪPESČIAI

Laukia lito keitimas į eurą. Rinkimai į vietos savivaldą , mero rinkimai.

„Ant žiemos narsai jau vėl rūstaudami grįžta, Ir šiaurys pasišiaušęs vėl mus atlekia gandyt…“

K. Donelaitis

Vitas Motiejūnas, BC tarybos narys

PBC informaciniame leidinyje „Palemonietis“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *