Su KBCA vadovais

Bendruomenės bendrauja

LaivelisGruodžio 1d. Kauno rotušėje vyko Kauno miesto savivaldybės tarybos Savivaldos ir bendruomenių komiteto organizuojamas tradicinis ,,Padėkos vakaras bendruomenėms’’. Pirmiausia bendruomenės pristatė kūrybinius laivelius, didesnius ar mažesnius, bet nuoširdžiai pagamintus. Bendruomenės vėliavininkas įžygiavo su vė- liava. Šiais metais bendruomenei atstovavo BC pirmininkė R. Agurkienė ir BC tarybos narys V. Motiejūnas. Bendruomenes sveikino reginio globėjas, Kauno meras Andrius Kupčinskas, seimo nariai, Kauno tarybos nariai, o koncertavo muzikos ansamblis ,,Kaunas’’. Renginio eigoje nusifotografavome, prie kavos puodelio pabendravome, linkėdami kūrybingų ir sveikų metų vieni kitiems.


2014-ieji metai Kaune pažymėti kaip bendruomenių ir šeimos metai. Šių metų spalio pabaigoje ,,Tautos namuose‘‘ vyko Panemunės ir Petrašiūnų seniūnijų bendruomenės centrų vakaras. Bendruomenės pristatė nuveiktus darbus. O didžiojoje salėje vyko koncertas, pasirodė saviveiklininkai. Palemono bendruomenę atstovavo mokyklos etnografinis ansamblis ,,Bitula‘‘ ir moterų ansamblis ,,Marių banga‘‘. Toks susibūrimas – tai lyg darbų už besibaigiančius metus pristatymas. Pajuntame, kad galime nors ir mažais darbais prisidėti gerinant Palemono bendruomenės veiklą.

Birutė Alionienė, Palemono bendruomenės centro tarybos narė


 

Su KBCA vadovais
Su KBCA vadovais

Gruodžio 18d. ,,Danielos‘‘ viešbutyje vyko KBCA (Kauno bendruomenių centrų asociacijos) metinė ir veiklos dešimtmečio konferencija. Išklausėme asociacijos pirmininko Ramūno Navicko pranešimą, Kauno mero sveikinimus, bendruomenių prisistatymą. Dėkojame KBCA pirmininkui ir administratorei Marijai Bindokaitei už atliktus darbus. Renginį vainikavo Kęstučio Ignatavičiaus Kalėdinės dainos.

*****

Gruodžio 20d. sveikinome Petrašiūnų bendruomenę ir jos pirmininkę Iną Kunavičiūtę-Mikučionienę 20 metų centro jubiliejaus proga. Nuoširdžiai dėkojame už buvimą kartu, ilgo nueito kelio proga.

Parengė R. Agurkienė

PBC informaciniame leidinyje „Palemonietis“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *