Aistė Lasytė

Aistė Lasytė

Aistė LasytėPalemono vidurinės mokyklos XXVIII laidos abiturientė.

Dabar visus mus džiugina Auksinio balso projekte.

,,Dabar man puikus metas. Net pati sau pavydžiu, kaip gerai gyvenu. Prieš keletą metų galvojau tą patį, bet tik dabar supratau, kad tuo metu galvojau nesąmones, nes gerai gyvenau ne tada, o dabar. Turiu viską, netgi – šunį.‘‘, sako Aistė Lasytė.

Aistė apie savo profesiją teigia: ,,Tokia ta mano profesija: būdama laisvai samdoma aktorė, kartais esu dažnai samdoma. O kitąkart, žiūrėk, iš neturėjimo ką veikti tenka pačiai save samdyti… pavyzdžiui, nudažyti sienas. Kartais mano darbo knygelėje nebūna laisvos paraštės, o kartais tebūna vienas sakinys ,,nusipirkti dažų‘‘.

Aistė Lasytė,,Negarbinu pinigų taip, kad išmokčiau juos taupyti. Kartais, turėdama vos penkiasdešimt litų savaitei ar dviem, galiu juos visus naujam lūpdažiui išleisti. Ir kas? Kai labai daug laiko skiri galvoti apie pinigus, tuomet jų ir trūksta.‘‘, sako A. Lasytė.

Mergina šiuo metu dalyvauja muzikiniame televizijos projekte ,,Auksinis balsas‘‘ ir iš teisėjų susilaukia daug pagyrų bei aukštų balų.

Ji yra viena realiausių pretendenčių tapti ,,Auksinio balso‘‘ nugalėtoja.

Aistė paklausta, kada jos gyvenime atsirado raudoni plaukai, atsako: ,,Jei gerai pamenu, man buvo septyniolika. Per vieną iš ,,Kaunas Jazz‘‘ koncertų susipažinau su kirpėju, jis pasiūlė kitą dieną užsukti pas jį į kirpyklą ir nemokamai apsikirpti. Kodėl gi ne? Leidau jam su mano plaukais daryti bet ką, ir štai nuo tada mano plaukai oranžiniai. Bet, sakiau, po metų gal reikės tapti blondine?‘‘.

Pagal žurnalą ,,Žmonės‘‘ parengė J.Palubinskaitė

PBC informaciniame leidinyje „Palemonietis“

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *