Džiugi vasaros šventė

Floristinis kamuolysPalemono bendruomenės centras, vasarėlei einant i pabaigą, jau septintus metus sukvietė visus į tradicinę bendruomenės šventę „Vasara dar pabak su mumis“. Šventės Palemone būna didelės, įdomios ir linksmos, jos jau užkariavo palemoniečių širdis. Tad ir šiemet dainavome kartu su V. Katunskyte, A.Čapu, ir Palemono bendruomenės ansambliu „Marių banga“, šokome su grupe „Kvinta“.

Į šią šventę susirinkę turėjo galimybę atskleisti įvairius sugebėjimus: mamytės, išradingumu pasižymėjo floristiniame konkurse, kur komponavo iš gėlių ir sėklų paveikslus, tėveliai varžėsi baudų mėtymo varžybose bei galėjo pasirungti giros kilnojime. Vaikučiai buvo pakviesti atskleisti savo gabumus piešinių konkurse „Aš ir krepšinis“, o tuo pat metu dvi Palemono bendruomenės centro moterys, O. Staugienė ir D. Laurenčikienė komponavo floristinę kompoziciją — kamuolį. Šis kūrinys sulaukė daug dėmesio, tad susidarė eilutė norinčiųjų prie jo nusifotografuoti. Visi konkursų bei rungčių dalyviai buvo apdovanoti įvairiais prizais bei padėkomis.

Šioje, kaip ir kiekvienoje, šventėje buvo galima pajodinėti žirgais: šią pramogą mums dovanojo A. Kuzmickas. Šiemet grožėjomės senųjų automobilių paradu, kurį mums padovanojo Lietuvos netradicinių automobilių klubo „Auto era“ prezidentas A. Tatarūnas. Šiai šventei organizuoti gaunamos lėšos iš bendruomenėje rašomo projekto. Tačiau gerai ir įdomiai šventei tik šių lėšų neužtenka. Tad džiaugiamės, kad ir sunkmečiu atsiranda rėmėjų, kurie noriai prisideda prie šventės įgyvendinimo ir saugumo.

Vieni iš rėmėjų yra Petrašiūnų policijos nuovados kolektyvas su viršininku G. Kvietkausku priešakyje. Viršininkas [gyvendino dar vieną svajonę – suorganizuoti konkursą „Gražiausia sodyba“ ir įsteigė prizus sodyboms nugalėtojoms, o jų šiemet išrinkta septynios. Tokie konkursai prisideda prie bendro mikrorajono estetinio ir kultūrinio įvaizdžio kūrimo.

Kiekvienai šventei sulaukiame paramos iš Palemono vid. mokyklos, AB „Palemono keramika“, Petrašiūnų seniūnijos, šiemet ir iš firmos „Paletti“, kuri parėmė nuostabiais atvirukais, prie paramos prisidėjo ir antrinių žaliavų surinkimo ir perdirbimo asociacijos viceprezidentas Ž. Žukauskas, Lietuvos jungtinės metodistų bažnyčia, bei „Geros valios srautas“ organizacijos.

Palemoniečiai šventėje sulaukė ir garbių svečių: V.Matijošaičio su žmona Irena, vicemero P.Mačiulio, šis pas mus apsilankė kartu su tėvu. Taip pat sulaukėme savivaldybės tarybos nario K.Nausėdos, Amalių bendruomenės pirmininko V.Pociaus, Petrašiūnų policijos vyr. tyrėjo, komisaro pavaduotojo D.Brazinsko, Palemono mok. direktorės pav. R. Baniulienės, klebono M.Bjanco, „Palemono keramika“ direktoriaus P. Drulios.

Į šventę susirenka apie 2000 ir daugiau žmonių, tai įrodo, kaip yra reikalingos tokios šventės, ypač tuose rajonuose, kurie nutolę nuo miesto centro, kuriame verda miesto gyvenimas. Smagu, kad mus saugojo ir tvarką šventės metu palaikė Petrašiūnų policijos pareigūnai Edmundas Lukoševičius bei Nerijus Šiugždinis. Tikrai galime pasidžiaugti ir padėkoti, ne tik už šventėse juntamą geranorišką pagalbą, bet ir už kasdienj nuoširdų rūpinimąsi mūsų mikrorajonu. Dėkojame mūsų ištikimiems rėmėjams už gražią partnerystę. Labai džiaugiamės, kad mes vieningi ir drąsiai sakome: mūsų policija, mūsų mokykla, mūsų bažnyčia, mūsų seniūnija, mūsų sesės vienuolės, mūsų vaikų darželis ir mes – Palemono bendruomenės centras. Tai ir yra mūsų BENDRUOMENĖ.

Palemono bendruomenės centro pirmininkė J.Kulevienė
PBC informaciniame leidinyje ‘Palemonietis’ Nr.8 2012 sausis

Palemono šventėje

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *