Dėkoju

Yra tokia garsi frazė: jei nemoki padėkoti – tai nemoki ir dirbti. Tad noriu kuo nuoširdžiausiai padėkoti visiems, kurie įvertino mano pastangas dirbti Palemono bendruomenės labui.

A. Kupčinskas ir J. Kulevienė
Kauno miesto meras A. Kupčinskas ir PBC tarybos pirmininkė J. Kulevienė

Šiemet sausio 3 d. man buvo įteiktas Kauno miesto mero apdovanojimas – Gerumo kristalas. Dar kartą dėkoju visiems: Palemono bendruomenės centro tarybai, bendruomenės aktyvui, visoms organizacijoms ir asmenims, prisidėjusiems prie Gerumo kristalo įteikimo.

Mielieji, šis kristalas suspindo todėl, kad jis atspindi mūsų visos bendruomenės centro vienybę, tik mūsų graži bendra veikla ir kilnūs darbai jį taurina. Vienas žmogus bendruomenėje – kaip vienas karys mūšio lauke. Ir visiems Jums noriu palinkėti to paties tyriausio ir tikro gerumo, sapnų ramybės, tikėjimo ir meilės jūsų visų darbuose ir gyvenime. Lai šio Gerumo kristalo spinduliai sušildo mus visus ir sukviečia vienybei, nes kai esame kartu, prasmingesnis tampa ir laikas, ir darbai.

O pati sau vėl ir vėl noriu sukalbėti maldelę: ,,Dieve, padėk man įveikti tai, ką aš privalau įveikti, suteik man stiprybės susitaikyti su tuo, kas ne mano valioje, ir suteik man išminties, kad galėčiau atskirti, kur viena, o kur kita“.

Pagarbiai,
Palemono bendruomenės centro tarybos pirmininkė
Jūratė Kulevienė
PBC informaciniame leidinyje ‘Palemonietis’ Nr.7 2010 gruodis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *