Ansamblis „Marių banga‘‘

Ansamblis ‚,Marių banga ‘‘ neseniai minėjo 10-ies metų jubiliejų. Pastaruosius 10 metų vadovavo Laimutė Jankauskienė, kuri dėl šeiminių aplinkybių šiais metais atsisveikino su mūsų kolektyvu.

Ne kartą koncertavome Ringaudų, Petrašiūnų, Aleksoto, Girstučio, Ramučių, Semylų bendruomenių renginiuose ir, žinoma, kasmet Palemone.

Buvome kviečiami ir į kitų Lietuvos vietų bendruomenių šventes, bet kelionių tekdavo atsisakyti… Labai pasigendame pagalbos iš seniūnijos. Norėtųsi turėti nuolatinę patalpą repeticijoms.

Vasaros metu vyksta Palemono šventė ,,Vasara, dar pabūk su mumis‘‘, kurioje koncertuoja ‘‘Marių banga‘‘, Palemono gimnazijos folkloro ansamblis ‘‘Bitula‘‘ ir kiti Lietuvos atlikėjai.

Šiuo metu turime naują vadovę Loretą Vaitkuvienę, kuri kuria dainoms žodžius ir melodijas, turi puikų balsą. Jau buvome pakviestos į Neveronių rudenio šventę, kur girdėjome gerus atsiliepimus apie mūsų ansamblį, taip pat dalyvavome Petrašiūnų bendruomenės centro kvietimu rudeninėje Kauno jūros šventėje, balandžio 1-osios šventėje. Kartu su naująja vadove Loreta atnaujiname dainų repertuarą, todėl tikimės dar daugiau garsinti Palemono bendruomenės vardą.

Ansamblio narė Birutė Jančiauskienė Ansamblio narė ir BC tarybos narė Danutė Laurenčikienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *