Šiais metais pradėjome naują Comenius daugiašalį dvejų metų trukmės projektą

Comenius daugiašaliai projektai nėra naujiena Kauno Palemono vidurinėje mokykloje. Mokykla pradėjo dalyvauti Comenius projektuose nuo 2004 m. Esame turėję ir dvišalį kalbinį projektą ir daugiašalius projektus su mokyklomis iš Graikijos, Suomijos, Italijos, Ispanijos, Austrijos, Estijos, Vengrijos ir kitų šalių.

Comenius projektai – tai mokyklų bendradarbiavimo projektai. Partnerysčių projektų metu bendradarbiaudami su kolegomis iš kitų šalių, pedagogai ir mokiniai turi galimybę pažinti kitas kultūras, tobulinti užsienio kalbų žinias ir pasidalinti patirtimi.

Šiais metais pradedame naują Comenius daugiašalį dvejų metų trukmės projektą „LET‘S MEET WHERE OUR CULTURES MEET“ („Susitikime ten, kur susitinka mūsų kultūros“). Šiame projekte dalyvauja Kroatijos, Lietuvos, Italijos, Ispanijos, Graikijos, Bulgarijos, Anglijos, Lenkijos ir Turkijos mokyklos.

Š.m. spalio 29 d. – lapkričio 2 d. vyko pirmasis projekto dalyvių susitikimas Kroatijoje Splito mieste, kuriame dalyvavo trys mūsų mokyklos mokytojai. Susitikimo metu buvo pakoreguota projekto programa ir aptarta jo eiga, buvo aptartos visų šalių švietimo sistemos ir nagrinėjami skirtumai tarp jų. Šio vizito metu mokytojai  ne tik aptarė projektą, bet domėjosi kroatų kultūra, apžiūrėjo miesto įžymias vietas, o taip pat, mokėsi šokti kroatų tautinių šokių.

Projekto šalių atstovai Projekte dalyvaujančių šalių vėliavos Kroatų tautinis šokis

Projekto koordinatorė J. Adomaitienė
Nuotraukos iš pirmojo vizito Splite, Kroatijoje.

Antrasis šio daugiašalio projekto dalyvių susitikimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *