Palemono biblioteka

Adresas: Marių g. 14, LT-52251 Kaunas
Tel.: (37) 373560

Darbo laikas: I-V 10.00-18.00, VI 10.00-16.00

PBC informaciniame leidinyje ‘Palemonietis’ Nr.8 2012 sausis

PBC informaciniame leidinyje ‘Palemonietis’ Nr.7 2010 gruodis

Palemono biblioteka – bendruomenės žinių centras

Palemono bibliotekaPalemono biblioteka įsikūrusi 1951-ųjų metų gegužės mėnesį. Nuo pat pirmos įsikūrimo dienos jai vadovavo Regina Savickienė. 2010-ųjų metų rugsėjo 1-ąją dieną ją, atidirbusią mūsų bibliotekoje 61-erius metus, garbingai išleidome į pensiją. Linkime jai geros sveikatos, energijos ir turiningo poilsio.
Į Palemono bibliotekos kolektyvą ir į Palemono bendruomenę įsiliejo jauna, energinga, komunikabili vedėja Asta Meiliūnaitė – Gudaitienė, pasirengusi aktyviai bendradarbiauti ir dalyvauti bendruomenės gyvenime.
Šiais metais šventėme Kauno m. V.Kudirkos viešosios bibliotekos 85-erių metų jubiliejų. Renginys, pagerbiant visus Kauno m. buvusius ir esamus bibliotekininkus, vyko Kauno Rotušėje.
Palemono bibliotekoje skaito daugiau kaip du tūkstančiai bendruomenės narių. Šiuo metu vykdoma knygų kompiuterizacija-LIBIS, kad kuo greičiau ir dar našiau galėtume aptarnauti savo lankytojus. Stengiamės, jog kiekvienam lankytojui – ar jis mažas, ar jaunas, ar senas – būtų suteikiama reikiama informacija, kad kiekvienas žmogus išeitų su gera nuotaika ir reikiama literatūra bei žiniomis. Bibliotekoje veikia du viešosios prieigos kompiuteriai. Turime galimybę lankytojams leisti naudotis nemokamu internetu. Teikiamos kopijavimo ir spausdinimo paslaugos.
Taip pat organizuojamas nemokamas mokymas, kaip naudotis kompiuteriu: naršyti internete, naudotis elektroniniu paštu, skaipu ir t.t. Norintiems mokytis siūlome registruotis Palemono bibliotekoje arba telefonu 37-35-60.
Visiems visiems Palemono bendruomenės gyventojams ateinančiais, 2011-aisiais, metais norėtumėme palinkėti geros sveikatos, energijos ,šiuo nelengvu gyvenimo laikotarpiu padėti vieni kitiems, būti pakantesniems, gerbti savo artimuosius. Išlikite dori ir sąžiningi žmonės.
Būkite sveiki, laimingi ir nepajuskite netekties jausmo. Su Naujaisiais 2011-aisiais metais!

Bibliotekininkė Gileta Pirštelienė

Kauno Palemono bendruomenės centro informaciniame leidinyje Nr.6 2009 gruodis

Palemono bibliotekos pažanga

2009 metais Palemono biblioteka svarbiausią dėmesį skyrė renginiams, fondo komplektavimui ir įvairiapusės informacijos teikimui vartotojams. Šiais metais kėlėme kvalifikaciją aukšto lygio kursuose „Bibliotekų pažanga“, kuri buvo skirta bibliotekų kompiuterizacijai. Įgijome tokią kvalifikaciją, kad galėtume apmokyti savo vartotojus. Nuo 2010 metų vartotojai galės naudotis nemokamu internetu, bibliotekininkės pasiruošusios apmokyti norinčius naudotis kompiuteriu. Labai džiaugiamės, kad gavome spausdintuvą, kurio taip senai laukėme. Galėsime kopijuoti vartotojams reikiamą informaciją. Tai didžiulė nauda visiems Palemono bendruomenės gyventojams.

Tačiau, be informacinių technologijų plėtros, dar vykdome edukacinės-kultūrinės programos organizavimą bei ūkinės veiklos stiprinimą. Mes, bibliotekininkai, džiaugiamės, jog galėsime dar daugiau padėti savo bendruomenės gyventojams.

Palemono bibliotekos darbuotojos visiems gyventojams linki sveikų, prasmingų, laimingų, be netekčių 2010-ųjų metų! Gerų jums Naujųjų metų, mielieji!

Bibliotekininkė Gileta Pirštelienė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *